Семинары
АГРО СЕКТОР-2019: облік та оподаткування.

Дата семинара:
18.06.2019

Время:
з 9.30-16.30 (реєстрація з 9.00)

Адрес:
м. Київ, площа Перемоги, 1, готель Либідь

АГРО СЕКТОР-2019: облік та оподаткування.

Доповідачі:

Богданова Ольга —   практикуючий сертифікований аудитор, партнер аудиторської компанії Crowe Audit and Accounting Ukraine (член Crowe Global), податковий експерт, викладач і тренер, активний учасник круглих столів та семінарів,  автор численних статей у фахових журналах, Голова Податкового комітету Громадської Ради при МЕРТ, член Громадських Рад при ДФСУ, Мінфіні, Податковому Комітеті ВР, заступник голови Податкового комітету при ТПП, голова наглядової Ради Палати податкових консультантів, голова ревізійної комісії Міжнародної спілки польських підприємців в Україні.

Віталій Смердов – практикуючий податковий консультант, шеф редактор «Buhgalter911»,  партнер юридичної компанії Crowe LF Ukraine (член Crowe Global), податковий експерт, викладач і тренер, активний учасник круглих столів та семінарів,  автор більш ніж 300 статей статей у фахових журналах, директор Палати податкових консультантів.

В програмі:

  1. Бухгалтерський та податковий облік (Облікова політика сільськогосподарського підприємства; Норми убутку зерна; Загинув врожай; Недостача зерна при експорті; Витрати на обробку поля; Особливості обліку загальновиробничих витрат на сільгосппідприємстві; Біологічні активи та сільгосппродукція).
  2. ПДВ (анулювання помилкової податкової накладної; експортер олійних на кого не поширюється звільнення від ПДВ; відшкодування ПДВ, тощо)
  3. Огляд матеріали ЗІР та ІПН
  4. Інші питання (розрахунки з підзвітними особами; Окремі питання касової дисципліни та РРО; Сезонні роботи (оформлення, облік, оподаткування) та виробнича практика; Нові онлайн сервіси для платників податків; Охорона праці та медогляди; Єдиний податок; Залучення коштів та інших ресурсів для сільгосппідприємств; ГСМ у сільськогосподарський підприємствах; Рентна плата за надра у сільськогосподарських підприємств).
  5. Акцизні склади та облік палива (Ліцензія на зберігання пального для сільськогосподарських підприємств; Реєстрація акцизних складів; Заявки на переміщення пального транспортними засобами, що не є акцизними складами пересувними; Штрафи за відсутність витратомірів-лічильників та рівнемірів-лічильників Договори про сумісну діяльність; Анулювання реєстрації платника акцизу з пального; Частина приміщення акцизного складу в оренді; Послуги передбачають використання пального: як скласти податкову накладну?; Отримуємо пальне з цистерни постачальника у бак транспортного засобу: чи є у нас акцизний склад? ; Нові форми у СЕАРП)
  6. Останні зміни в законодавстві (2019 р) в частині оскарження податкових перевірок. Практика проведення перевірок, типові нарахування і тактика оскарження. Останні рішення Верховного Суду.
  7. Суперечки фіскальної служби з агросектором. Спори по підтвердження статусу платника сільгоспподатку (4 група ЄП). ПДФО і військовий збір: по операції оренди, емвітевзіса, Інші специфічні суперечки (змішування зерна, загибель врожаю, залишки по експорту, розбіжність номенклатури).
  8. Відповіді на запитання.

Вартість участі — 1995 грн. (знижки від 2-х уч.-5%, від 3-х уч. і більше 10%)

Учасники забезпечуються – консультаціями  кваліфікованих  спеціалістів; роздатковим матеріалом; набором ділових аксесуарів; кава-брейками; обідом в ресторані; cертифікатом про прослуховування семінару; комфортним залом з Wi-Fi 

Увага! У разі виникнення непередбачених обставин, за яких ви не можете прийти на семінар, просимо вас попередньо повідомити про це  (не менше ніж за 3 робочі дні до початку семінару), щоб перенести оплату на наступний семінар. Якщо ви вчасно не повідомляєте  і не приходите на семінар — оплачені вами кошти спрямовуються на організацію навчання на цьому семінарі, і наші послуги будуть вважатися наданими. Дякуємо за розуміння!

Реквізити для оплати:  ФОП Солодовенко О.А.  р/р 26008637246  в АТ «Райффайзен Банк Аваль»   у м. Києві, МФО 380805,  Код ЄДРПОУ 3057316944   Призначення платежу: інформаційно-консультаційні послуги  РФ №  18/06  від  «__»___________2019  г. (Без ПДВ)

 Реєстрація та додаткова інформація за телефонами: (044) 406-69-99; (095) 540-45-62; (097) 258-37-96